»

gru 02

Świąteczna Paczka dla dzieci z PSP 2

swiateczna-zbiorka-2Akcja reakcja!

Chcesz zostać Świętym Mikołajem i spowodować  uśmiech na twarzy dzieci? Nic prostszego, dołącz do wspólnej akcji AZS UO oraz Fundacji Sport i Oświata To Dobra Lokata.Wspomóż najbiedniejsze dzieci uczęszczające do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2  im.Polskich Olimpijczyków w Opolu, ofiarowując im wymarzone prezenty. W miesiącu grudniu weź udział w naszych sportowych wydarzeniach i przynieś ze sobą:

-artykuły żywnościowe- długoterminowe,

-przybory szkolne,

-zabawki,

-książki,

-odzież,

i wszystko co według Ciebie przyda się dzieciom, nie tylko na Święta. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniach ale chcesz pomoc nic prostszego, przyjdź do biura AZS Uniwersytetu Opolskiego i podaruj dzieciom prezent. Dzieciaki będą wdzięczne!

Zapisy na turniej badmintona odbędą się na miejscu tuż przed rozpoczęciem turnieju. Natomiast zapisy  do turnieju piłki nożnej wystartują już 7 grudnia.