»

paź 16

Szkolenie Środowiskowe AZS, oferta specjalna

Enay 83 (2)Cześć Wam wszystkim!

Jeżeli dotarliście aż tutaj to znaczy, że interesuje Was wyjazd integracyjny i możliwość załapania zajawki do sportowej działalności na Uczelni – czyli organizowania wydarzeń, koordynowanie sekcji sportowych oraz możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami wśród społeczności AZS w Polsce.  Jeżeli jednak nie to pozwólcie, że Was przekonamy.

AZS UO to klub z wieloma tradycjami na naszej Uczelni, oprócz wspierania sportowców, działacze stawiają pierwsze kroki w działalności sportowej, która przydała się wielu absolwentom, nie tylko w branży sportowej.  W tym roku akademickim będziemy organizatorem Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie, przyjadą do nas uczelnie z południowej Polski. Nie mała szansa na zyskanie pierwszego doświadczenia na prestiżowym wydarzeniu jakim bez wątpienia będą te zawody. Kto jeszcze nie wie, to Badmintoniści AZS UO – są 4 krotnymi z rzędu Mistrzami AMP.

Pojedzcie z nami w terminie 26-29.10.2018 do Zakopanego i spędźcie czas na Szkoleniu Środowiskowym AZS Opole.  Koszt takiej wyprawy to 50 zł+ dojazd ( 4 dni w Górach z pełnym wyżywieniem, całkiem przystępna opcja, szczególnie dla Wszystkich studentów). Możliwości jakie dzięki temu pojawią się na Waszym horyzoncie są bezcenne.  Wstąp w szeregi AZSowiej rodziny i nie prześpij studiów. To czas na Twoje działanie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy pisać na adres meil: azs@uni.opole.pl . Czas na decyzję, krótki bo i oferta szczególna ( do 17.10). Liczba miejsc ograniczona. Nie czekajcie. Oferta skierowana do studentów Uniwersytetu Opolskiego.